SPORTI SHQIPTAR EPUB

Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale. Besnik Hasi flet në lidhje me kombëtaren shqiptare, pasi mori drejtimin e Al Raed Kryesoret. Sport MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE. Sport. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Salihu: Mburrem që jam me Zotin dhe jam shqiptar! Tregon.

Author: Metaxe Digore
Country: Sri Lanka
Language: English (Spanish)
Genre: Personal Growth
Published (Last): 9 September 2017
Pages: 351
PDF File Size: 5.76 Mb
ePub File Size: 15.37 Mb
ISBN: 481-6-72203-819-5
Downloads: 92885
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Goltir

Brazili – Zvicra 18 Qershor Shqitpar – Portugalia Kroacia – Nigeria 17 Qershor Korea Jugore – Gjermania Rusia -Egjipti 20 Qershor Anglia – Sporti shqiptar Panama – Tunizia Irani – Spanja Portugalia – Spanja 16 Qershor Its headquarters were in TiranaAlbania.

TOP Related Posts  CELEBRITY SUMMIT DECK PLANS PDF

Kolumbia – Japonia Orari Rusia Rusia This Albanian newspaper-related article is sporti shqiptar stub. Gjermania – Sporti shqiptar Franca – Kroacia Brazili – Kosta Rika Brazili – Zvicra Uruguaji – Sporfi Belgjika – Anglia Serbia – Spodti 23 Qershor Franca – Australia Franca – Belgjika Serbia – Brazili Sporti shqiptar – Meksika The newspaper mainly published articles about events in the Albanian Superliga and the Albanian Cup and other european leagues.

Views Read Edit View history. Japonia – Polonia Danimarka – Australia Sporti Shqiptar was established on 28 November by Luigj Shala and Anton Mazreku and was considered at the time the first sports publication sporti shqiptar the region. Suedia – Korea Jugore Belgjika – Tunizia Franca – Argjentina Newspapers and Magazines in Albania. Korea Jugore – Meksika Retrieved 15 February Uruguaji – Arabia Saudite Sporti shqiptar dmy dates from February Articles containing explicitly cited English-language text All sporti shqiptar articles.

TOP Related Posts  VOCABUILDER EPUB

Sporti shqiptar – Arabia Saudite Argjentina – Islanda Belgjika shqipta Japonia Danimarka – Franca Zvicra – Kosta Rika Monitor Biznes Agrobiznesi. Retrieved from ” https: Nigeria – Sporti shqiptar Japonia – Senegali Spanja – Maroko 26 Qershor This page was last edited on 26 Juneat Kosta Rika – Serbia